Dasma & Propozime

Hotel Adriatik ofron shërbime gjithëpërfshirëse të dasmave, duke ndihmuar çiftet të planifikojnë dhe organizojnë ceremonitë e tyre të ëndrrave, qofshin ato ekzotike, tradicionale apo ndërkulturore. Pavarësisht nëse preferoni një darkë zyrtare ose një koktej rastësor për darkën tuaj të provave, burimet e mikpritjes dhe planifikimit të hotelit sigurojnë një përvojë unike të përshtatur për preferencat tuaja. Nga koordinimi i listave të të ftuarve dhe akomodimeve deri te çiftet perfekte të verërave dhe ëmbëlsirat joshëse, hoteli është i specializuar në planifikimin e vakteve mahnitëse për të kënaqur çdo gamë. Për pritjet e dasmave, Adriatik Hotel koordinon çdo detaj, duke ofruar planifikues profesionistë, opsione novatore të ngrënies dhe ambiente elegante për evente të paharrueshme, duke filluar nga festat e harlisur në kopsht deri te darkat madhështore të sallës së balonave. Pas festës, hoteli fton të porsamartuarit të eksplorojnë botën së bashku, duke ofruar Suita nusërie luksoze dhe dhoma pritëse të dizajnuara me zgjuarsi për një pushim të rehatshëm dhe privat. Qoftë duke u shtrirë në rërë, duke shijuar pishinën e jashtme ose duke pushuar në dhomë, Hotel Adriatik ndihmon në planifikimin e çdo aspekti të përvojës së muajit të mjaltit.

Për rezervime, akomodim dhe më shumë informacion, mos ngurroni të na kontaktoni duke plotësuar formularin e mëposhtëm. Ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

    Scroll to Top