QUEEN "TEUTA" SPA

Mirësevini në SPA-në tonë luksoze, një strehë relaksi dhe rivitalizimi. "Queen Teuta" SPA është krijuar për të përmirësuar ndjenjat tuaja dhe për t'ju transportuar në një botë kënaqësie.

Hyni në dhomat tona të trajtimit të Zanave të Hënës dhe Pyllit, hapësira magjepsëse të krijuara për t'ju transportuar në mbretëritë eterike të relaksimit. Këto dhoma janë të dedikuara për trajtime holistike të trupit dhe lëkurës që marrin frymëzim nga mistika dhe natyra, duke ju lënë të ndiheni të rinovuar dhe të magjepsur.

Indoor Pool

Pishina jonë e nxehtë e mbushur me ujë rinovues deti, krijon një strehë të qetë për relaksim. Rrëshqisni nëpër ujërat qetësues dhe lëreni ngrohtësinë t'ju transportojë në një vendstrehim bregdetar. Pavarësisht nëse kërkoni një notim të qetë ose një moment pushimi buzë pishinës, pishina jonë e ngrohur me ujë të detit ofron një përzierje të përsosur luksi dhe qetësie për relaksimin tuaj.

Outdoor Pool

Mirë se vini në oazin tonë të gjerë të pishinës në natyrë, një parajsë relaksi dhe argëtimi për të gjitha moshat! Kjo pishinë kolosale, e mbushur me ujë freskues deti, e njohur për vetitë e saj ushqyese për lëkurën, ju fton të kënaqeni me një eksperiencë rinovuese ujore.

Ngjitur me këtë parajsë ujore qëndron një bar simpatik, ku miksologë të aftë krijojnë kokteje magjepsëse për të plotësuar lumturinë tuaj pranë pishinës. Shijoni shijet e lezetshme të pijeve të përziera me mjeshtëri, ndërsa shijoni "snacks" të përgatitura posaçërisht për ju.

Fitness

Mirë se vini në palestrën tonë moderne të hotelit, ku fitnesi takohet me luksin. Palestra jonë krenohet me pajisje moderne të dizajnuara për të përmbushur çdo preferencë të stërvitjes, nga entuziastët e kardios, e deri te ushtrimet e forcës. Pavarësisht nëse po kërkoni një stërvitje të shpejtë në mëngjes ose një rutinë ushtrimesh në shkallë të plotë, palestra jonë e pajisur mirë siguron një përvojë fitnesi shpërblyese gjatë qëndrimit tuaj.

Restaurant

Mirë se vini në "Apollonia", restoranti ynë i emërtuar për nder të kolonisë së lashtë Ilire. E zhytur në histori dhe përsosmëri kulinare, Apollonia ofron një shkrirje magjepsëse të kënaqësive mesdhetare, shijeve italiane dhe kuzhinës tradicionale shqiptare. Me ambientin e tij tërheqës dhe një menu të krijuar për të kënaqur shijet e ndryshme, të ftuarit nisin një udhëtim gastronomik që i bën homazh trashëgimisë së pasur të kuzhinës së rajonit.

Scroll to Top