Mirë se vini në Queen Teuta SPA, një strehë luksoze spa ku relaksimi takohet me kënaqësinë e qetësisë. Me emrin e mbretëreshës legjendare ilire Teuta, e njohur për forcën dhe hirin e saj, kjo SPA premton një eksperiencë mbretërore për mysafirët e saj.

Me të hyrë në Queen Teuta SPA, ju mirëpret një atmosferë qetësie dhe sofistikimi. Pjesa qendrore e këtij pushimi është pishina e ngrohur që ju fton të çlodheni dhe të largoni streset e ditës. Pavarësisht nëse preferoni një not të qetë ose thjesht të pushoni buzë pishinës, ambienti qetësues jep tonin e përsosur për relaksim.

Trajtoni duart dhe këmbët tuaja me një seancë përkëdhelëse në dhomën e manikyrëve dhe pedikyrëve, ku profesionistët e aftë sigurojnë që thonjtë tuaj të jenë të rregulluar dhe të lëmuar në mënyrë të përsosur. Angazhimi i SPA-së për përsosmëri shtrihet në dhomën e masazhit, ku terapistë ekspertë përdorin mjeshtërinë e tyre për të shkrirë tensionin dhe për t'ju transportuar në një mbretëri qetësie.

Kënaqni shqisat tuaja në sauna, ku nxehtësia ju mbështjell, duke nxitur detoksifikimin dhe relaksimin e muskujve. Dushi me kovë ofron një përvojë freskuese dhe rigjallëruese, duke zgjuar shqisat tuaja me ujë të freskët.

Zhytuni në ritualet e lashta të mirëqenies me një vizitë në banjën turke ose hamami. Lëreni avullin të pastrojë lëkurën tuaj dhe nxehtësia e butë të qetësojë muskujt tuaj, duke ju lënë një ndjenjë të thellë relaksi dhe mirëqenieje.

Për ata që kërkojnë një stërvitje gjallëruese, Teuta SPA ofron një palestër moderne. Mbani rutinën tuaj të mirëqenies në rrugën e duhur ndërsa jeni të rrethuar nga një mjedis frymëzues i krijuar për të ngritur përvojën tuaj të fitnesit.

Scroll to Top