Kids Playground & Entertainment

Në Hotel Adriatik, ne ofrojmë një gamë të gjerë aktivitetesh tërheqëse të përshtatura posaçërisht për t'i shijuar fëmijët. Nga klasat interaktive të gatimit dhe seancat e gjalla të animacionit deri te klasat e mbushura me argëtim Zumba dhe pikturimi i lezetshëm i fytyrës, ka diçka për të nxitur interesin e çdo fëmije. Pajisjet tona përfshijnë kënde lojërash, fusha tenisi dhe pishina të brendshme dhe të jashtme, duke siguruar argëtim të pafund për mysafirët tanë më të vegjël. Për më tepër, ne ofrojmë festa të paharrueshme për fëmijë dhe një mori opsionesh të tjera emocionuese për t'i mbajtur ata të argëtuar gjatë gjithë qëndrimit të tyre.

Për rezervime, akomodim dhe më shumë informacion, mos ngurroni të na kontaktoni duke plotësuar formularin e mëposhtëm. Ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

    Scroll to Top