Restaurans

Apollonia

Restorant Apollonia është i vendosur në katin e parë dhe i orkestruar nga një ekip profesionistësh jashtëzakonisht të aftë. Kënaquni në një udhëtim të larmishëm kulinarie, i cili shfaq një sërë shijesh joshëse italiane dhe turke, krahas ushqimeve të freskëta të detit, makaronave artizanale dhe specialiteteve autentike shqiptare.

 

Zhytuni në ambientin e këndshëm duke shijuar pamjet spektakolare të detit që shërbejnë si sfondi i përsosur për të krijuar kujtime të paharrueshme me të dashurit tuaj. Stafi ynë i talentuar është i përkushtuar për të ofruar jo vetëm një vakt, por një përvojë të pashembullt të ngrënies, ku çdo pjatë është një kryevepër e punuar me saktësi dhe pasion.

Iliria

Restorant Iliria prezanton një menu të gjithanshme për raste të ndryshme, duke siguruar që dasmat, ditëlindjet dhe festimet zyrtare të bëhen vërtet të paharrueshme kur festohen me ne. Me një kapacitet të gjerë që mund të strehojë deri në 220 persona, Restorant Iliria është një zgjedhje ideale për t'u kënaqur në bufetë e mëngjesit, drekës dhe darkës.

Scroll to Top