Rehati e Plotë,
Qehtësi e Plotë

Dhoma Standarte

Dhoma Standarte me Pamje nga Pishina

Dhomat tona standarde me pamje nga pishina nuk janë të zakonshme; ato ofrojnë një akomodim luksoz ku çdo detaj është marrë në konsideratë me përpikmëri. Këto dhoma janë perfekte për ata që vlerësojnë komoditetin më shumë se pamjen.

Dhoma Standarte me Pamje të Pjesshme nga Deti

Përjetoni më të mirën e të dy botëve në dhomën tonë me pamje të pjesshme të detit. Zgjohuni me tingujt qetësues të valëve dhe shijoni një pamje magjepsëse të detit nga dritarja juaj.

Dhoma Standarte me Pamje të Pjesshme nga Deti dhe Ballkon

Kënaquni në përzierjen e përsosur të rehatisë dhe joshjes së detit me dhomën tonë me pamje të pjesshme të detit dhe një ballkon privat. Dilni jashtë në oazin tuaj bregdetar.

Dhoma Superiore

Hyni në dhomën tonë të gjerë Superiore, një strehë e gjithanshme e krijuar për të mahnitur çiftet dhe familjet. Ndërsa nuk ka një ballkon, ajo kompenson me një pamje të mrekullueshme të detit që shtrihet aq larg sa mund të shohë syri. Madhësia bujare e dhomës siguron hapësirë ​​të bollshme për familjen tuaj për t'u çlodhur. E përkryer për ata që kërkojnë një ekuilibër rehatie dhe një peizazh deti të mahnitshëm.

Dhoma Ekzekutive

Dhoma Ekzekutive nuk është vetëm një parajsë për udhëtarët dhe çiftet e vetme, por edhe një ëndërr e realizuar për familjet me fëmijë. Për çiftet që kërkojnë një arratisje romantike, pamja e detit nga ballkoni i madh ofron një sfond mahnitës, duke e bërë atë një vend ideal për të ndarë një mëngjes në lindjen e diellit ose për të vëzhguar yjet në mbrëmje. Tingulli i butë i valëve që përplasen me bregun krijon një ambient qetësues, perfekt për të rindezur lidhjen tuaj.

The Suites

Junior Suite

Junior Suite është projektuar për ata që kërkojnë përvojën më të mirë të plazhit, ku ambienti i qetë dhe pamjet befasuese bashkohen për të krijuar një arratisje të paharrueshme. Zhytuni në hijeshinë dhe luksin bregdetar të hotelit tonë, ku plazhi nuk është thjesht një destinacion; është oborri juaj.

Suita Diplomatike

Kënaquni me komoditetin më të madh ndërsa shihni pamjen e zonës së pacenuar të pishinës nga dritaret tuaja të gjera. Ndërsa kjo suitë nuk ka një ballkon, pamja e pishinës paraqet një skenë magjepsëse, duke e bërë atë oazin e përsosur për ata që preferojnë të shijojnë bukurinë e jashtme nga komoditeti i ambienteve të tyre luksoze.

Scroll to Top