Dasma

Përjetoni magjinë e ditës suaj të veçantë me ceremonitë tona martesore që të lënë pa frymë në Hotel Adriatik. Lëreni sfondin e qetë të detit të krijojë momente të paharrueshme ndërsa shkëmbeni betimet me elegancë dhe stil.

Nga fazat fillestare të planifikimit deri në dollinë përfundimtare, planifikuesit tanë ekspertë dhe stafi i vëmendshëm përpiqen të tejkalojnë pritshmëritë, duke siguruar që dita juaj e dasmës të jetë asgjë më pak se perfeksioni. Na lejoni të thurim së bashku bukurinë e natyrës, dekorin elegant dhe shërbimin e jashtëzakonshëm, duke krijuar kujtime të dashura që do të zgjasin një jetë.

Salla Konference

Hotel Adriatik është vendi ideal për mbledhjet tuaja profesionale, ku zgjedhjet e larmishme të sallave tona kujdesen për evente të të gjitha madhësive me sofistikim dhe shkathtësi.

Pavarësisht nëse jeni duke organizuar një takim korporate, një seminar ose një konferencë, sallat ofrojnë hapësira të ndryshme për t'iu përshtatur nevojave tuaja specifike. Nga dhomat e vogla të dizenjuara për diskutime të fokusuara deri te salla të gjëra, perfekte për prezantime.

Festa Ditëlindje

Festoni ditën tuaj të veçantë me stil. Në Hotel Adriatik, ne e kuptojmë se çdo ditëlindje është unike, prandaj ne ofrojmë përvoja të personalizuara të dizenjuara për të tejkaluar pritshmëritë tuaja.

Nga mbledhjet intime deri te festimet luksoze, vendet tona të gjithanshme ofrojnë sfondin e përsosur për festën tuaj. Pavarësisht nëse parashikoni një koktej elegant buzë pishinës ose një darkë elegante në sallën tonë madhështore, hapësirat tona mund të përshtaten për t'iu përshtatur vizionit tuaj.

Baby Shower

Festoni fillimet e reja me një baby shower të paharrueshëm të organizuar në Hotelin tonë të nderuar Adriatik. Opsionet tona të gjithanshme të ambienteve ofrojnë mjedisin e përsosur për këtë rast të veçantë, duke ofruar një sërë zgjedhjesh që i përshtaten preferencave tuaja.

Pavarësisht nëse parashikoni një mbledhje intime të brendshme të zbukuruar me dekor elegant, një festë me freski buzë detit me tingujt qetësues të detit, ose një aferë simpatike kopshti të rrethuar nga bukuria e natyrës, hoteli ynë paraqet një sërë zgjedhjesh për ta bërë baby shower-in tuaj një ngjarje të paharrueshme.

Darka & Propozime Romantike

Krijo një moment të paharrueshëm dashurie dhe angazhimi me një propozim martese të orkestruar në mënyrë perfekte ose një darkë romantike në Hotelin tonë të shkëlqyer Adriatik.

Për ata që planifikojnë të shtrojnë pyetjen, hoteli ynë ofron një sërë ambientesh magjepsëse për këtë rast të veçantë. Pavarësisht nëse preferoni një mjedis privat buzë plazhit nën yjet vezulluese, një oaz të izoluar kopshti ose një hapësirë ​​të brendshme intime të zbukuruar me dritë qirinjsh dhe elegancë, ambientet tona ofrojnë sfondin ideal për propozimin tuaj të përzemërt.

Krishtlindje & Viti Ri

Në Hotel Adriatik, sezoni i festave shkëlqen nga gëzimi festiv teksa organizojmë evente spektakolare gjatë natës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, duke krijuar momente të paharrueshme për mysafirët tanë.

Përjetoni magjinë e sezonit me festimet tona. Nga mbledhjet magjepsëse të Krishtlindjeve të mbushura me dekorime të këndshme, melodi të gëzueshme dhe gosti të bollshme e deri te mbrëmjet tona magjepsëse të Vitit të Ri me argëtim live, dekor verbues dhe një ambient ngazëllues, ju ftojmë të kënaqeni me frymën e festave me ne.

Rezervo nje Event

Na kontaktoni përmes telefonit, e-mail ose WhatsApp për të rezervuar një takim, event ose seminar. Stafi ynë do t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja dhe do t'ju ofrojë ofertat dhe tarifat më të mira, dhe aktuale. 

Ju gjithashtu mund të plotësoni formularin e mëposhtëm për çdo pyetje:

    Scroll to Top